دسته‌بندی محصولات
لایت باکس کریستال
ساخت انواع تابلو و لایت باکس
ویسی 09127753645

لایت باکس کریستال چیست؟

لایت باکس کریستال تابلو ای است زیبا که از پلکسی گلاس (طلق) ساخته شده است . در داخل این تابلو چراغ های SMD به کار رفته است که باعث میشود در پشت عکس ، یک بک لایت زیبا تشکیل شود . 

از این تابلو  میتوان در فضاهایی که نور گیر کمی دارد به خوبی استفاده کرد. یکی از پر مصرف ترین دلیل های استفاده از این تابلو ، جنبه تیلیغاتی است . 

 

لایت باکس کریستال
لایت باکس کریستال

جهت ثبت سفارش و مشاوره ساخت لایت باکس کریستال یا دیگر مصنوعات پلکسی مانند : تندیس ، باکس ، استند ، صندوق ، پلاک ، و … با ما تماس بگیرید .

  آدرس بازار تهران خیابان پامنار رو به روی بانک ملت پلاک 173 

دفتر : 33934368

رضا ویسی : 09127753645

 ساخت لایت باکس کریستال ، برش و حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات

لایت باکس کریستال
لایت باکس کریستال

لایت باکس های کریستال قابلیت نصب بر روی انواع سطوع مسطح از قبیل دیوار گچی ، ام دی اف ، سنگ ، …. را دارست همچنین میتوان بوسیله یراق آلات مخصوص لایت باکس ها را از سقف ویا مکان های دیگر آویزان نمود .

همچنین این امکان وجود دارد تا دور کار به شکل هایی غیر از مربع و مستطیل برش داده شود مثلا به شکل ذوزنقه یا دایره یا هر شکل دیگری .

لایت باکس های مذکور در روز و شب روشنایی زیبایی ایجاد میکنند و برای هر مکانی از قبیل  منوهای رستوران ، تابلوهای نگارخانه ،تابلوهای نمایشگاه های عکاسی، صندوق های پذیرش داروخانه ها ، تابلو های راهنمای اماکن ،تابلوهای داخلی شرکت ها و اماکن،  عکس های آتلیه ای و عروس و داماد  در منازل بر روی دیوار ، تابلو های تبلیغاتی نمایشگاهی و …. مناسب میباشند .

تعویض تصویر : 

۱) فیکسچر های اتصال را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شوند .
۲) لایه ۲ میلی متر فوقانی را بردارید .
۳ )چاپ قبلی را برداشته و چاپ جدید را قرار دهید .
۴)لایه ۲ میل فوقانی را قرار دهید .
۵) فیکسچر ها را در جهت عقربه های ساعت محکم کنید

لایت باکس کریستال معمولا به شکل مستطیل تولید میگردند ولی امکان تولید در اشکال دایره و لوزی و ۶ ظلعی و … نیز بر  حسب نیاز  در شرایط خاص امکان پذیر میباشد

سفارش ساخت پلاک استیل دستبند و گردنبند|عمده کف قیمت بازار

حکاکی لیزری

سفارش ساخت پلاک استیل دستبند و گردنبند|عمده کف قیمت بازار

نمایش نوشته