دسته‌بندی محصولات

ساخت صندوق صدقات

ما در گروه صنعتی الماس ، انواع صندوق ها از قبیل صندوق صدقات خیریه ها وصندوق  قرعه کشی ها ‍‍‍‍‍‍و صندوق انتقادات و پیشنهادات را با طرح و متریال دلخواه شما تولید میکنیم .

اکثر متریال استفاده شده در تولیدات ما از انواع پلکسی گلاس ها (طلق) و  MDF است .

نمونه تولیدات صندوق صدقات پلکسی ما :

برش لیزری فلزات

جهت مشاوره بر روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه کار های صندوق صدقات و صندوق انتقادات پیشنهادات و قرعه کشی

جهت بزرگ نمایی تصاویر بر روی تصویر کلیک کنید

جهت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

انواع صندوق با جنس پلکسی گلاس

 

صندوق صدقات پلکسی  و صندوق انتقادات پیشنهادات پلکسی از دسته صندوق های پلاستیکی است. پلاستیکی سخت و سفت، از نوع پلی‌کربنات، شفاف با تراکم پایین که در واقع متریال آن پلیمری محسوب می‌شود. این نوع صندوق ها نصف تراکم شیشه را دارد اما از شیشه مقاومتر است و در مصارف تزئینی و لوکس کاربرد فراوان دارد.

 

پلکسی گلاس‌ها سطحی روشن و جنسی سبک دارند که آن را متریالی مناسب برای طراحی، حکاکی و چاپ قرار داده است. از این رو اگر می‌خواهید برای سازمان یا مجموعه خود، یک صندوق صدقات  فانتزی یا صندوق انتقادات پیشنهادات  لوکس  داشته باشید، صندوق با جنس پلکسی بهترین گزینه است.

 

صندوق صدقات و صندوق قرعه کشی و صندوق انتقادات پیشنهادات  در دو مدل مات و شفاف  و در انواع رومیزی، دیواری و استند ایستاده تولید می‌شود که آن را دارای کاربری‌ها و مصارف متعدد کرده است. جنس پلکسی عایق صوتی و حرارتی خوبی است از این رو در مقابل نور خورشید مقاومت بالایی دارد و با این که نور خورشید را از خود عبور می‌دهد اما از طرف دیگر آن دیده نمی‌شود و عمر بسیار بالایی دارد.

 

برخورداری از تنوع رنگ، طرح و ابعاد، همچنین زیبایی و مقاومت در مقابل شرایط جوی مختلف و مصرف تزئینی داشتن، صندوق های پلکسی را گزینه‌ای شایسته و مناسب برای خرید قرار داده است.

همچنین بخوانید…

برش لیزر استیل

خدمات برش لیزر ورق استیل

برش لیزر گالوانیزه

خدمات برش لیزر ورق گالوانیزه

همکاری با بخش خصوصی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید!

تماس

همکاری با بخش دولتی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید!

تماس